NIFTY™ testa metode

Bezšūnu DNS fragmenti (bšDNS) ir īsi DNS fragmenti, kas cirkulē asinīs. Grūtniecības laikā mātes asinsritē atrodami gan mātes, gan augļa (bžaDNS) bšDNS fragmenti.

NIFTY™ testam nepieciešams mazs 10 ml mātes asins paraugs. Tad bšDNS mātes asinīs tiek analizēts, lai noteiktu hromosomas patoloģijas. Ja ir aneiploīdija, tiks noteikts neliels skartās hromosomas skaita pārpalikums vai trūkums.

NIFTY™ efektīvi atrisina grūtības izmērīt nelielos pieaugumus konkrētās hromosomas DNS koncentrācijā, izmantojot masīvi paralēlu sekvencēšanas tehnoloģiju (MPS). Tas nozīmē, ka NIFTY™ sekvencē miljoniem mātes un augļa DNS fragmentus no katra parauga. Izmantojot pilnīgu genoma sekvencēšanas tehnoloģiju un četras atšķirīgas patentētas bioinformācijas analīzes caurules, NIFTY™ tests spēj analizēt datus pa visu genomu un salīdzināt hromosomas testētajā paraugā ar optimālās atsauces hromosomām, lai precīzi noteiktu ģenētiskās patoloģijas esamību.

Pretēji “mērķtiecīgas sekvencēšanas” metodēm, kas tiek izmantotas dažos NIPT testos, NIFTY™ metodoloģija ļauj iegūt ļoti precīzus rezultātus, neskatoties uz pacienta klīniskajiem simptomiem, un plašāku testēšanas opciju diapazonu, ieskaitot trisomiju, dzimuma hromosomu aneiploīdiju un delēcijas un duplikācijas sindromus.

Vai vēlaties uzzināt vairāk?

Sazinieties ar mums, un mēs palīdzēsim jums atrast atbildes.

Šis lauks ir nepieciešams.
Šis lauks ir nepieciešams.
Šis lauks ir nepieciešams.